Çocuk Doktoru Ertuğrul Güler Çocuk Sağlığı Merkezi

Çocuk Doktoru Ertuğrul Güler, 1994 yılında Ankara Çankaya’da kurduğu “Çocuk ve Bebek Sağlığı Merkezi”ni 2017 yılında yenileyerek, Beysukent Angora bulvari üzerine taşımıştır.

Sağlıklı ve hasta çocuk bakımı, aşı uygulaması, laboratuvar testleri en yeni gelişmeler ışığında yapılmaktadır. Çocuk Gelişimi Uzmanı Gülsüm Gencay, çocukların her türlü bedensel ve zihinsel gelişimini standart muayene kapsamında yakından takip etmektedir.

Çocuklarımıza, pediatrideki her türlü yeniliği izleyerek doğru teşhis, doğru tedavi sağlamak vizyonumuzdur. Bu düşünceler ışığında; kökleri eskiye dayanan ama hedefleri hep ileriye yönelik bir merkez olmanın bilinciyle tüm çocukları kucaklıyoruz.

3 yorum “Çocuk Doktoru Ertuğrul Güler Çocuk Sağlığı Merkezi

  1. Sevil turan

    Hocam benim bir oğlum var 6 yaşında ayaklarında şişmeler başladı ve ellere gectı,vucudunda da kızarımlar cıktı ve ben ankaraya yeni taşımdım gezmediğim dr kalmadı,bu hastalığının ne olduğunu kimse bilmiyor, bana lütfen akil verin hocam,şimdiden teşekür ederim

    Reply
  2. Gülay

    Hocam benim 25 günlük bebeğim var poposu önce pişik sonrada yara oldu nasıl gecirebilirim acaba yardımcı olursanızsevinirim

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir