+90312446 2525

Koronavirüs Nedeniyle Kliniğimizde Tüm Önlemleri Artırdık!

Koronavirüs Nedeniyle Kliniğimizde Tüm Önlemleri Artırdık!

Sevgili Anne ve Babalar

Zor günler geçiriyoruz! lütfen 14 kuralı uygulamaya azami dikkat gösterelim. Bir taraftan hayat devam ediyor, çocuklarımızın normal muayene ve aşıları uygulanmak zorunda ve bundan sonra büyük olasılıkla yaşam eskisi gibi olmayacak.

Kuruluşumuzdan beri uyguladığımız ve bu konuda öncü olduğumuz hasta ve sağlıklı çocuk muayene odalamızın ayrı olması ile öğünüyoruz.

Bu salgın nedeni ile önlemlerimizi hızla artırdık. Ofiste ben hariç tüm personel izinlidir.

Normal giriş muayene ve bekleme alanına hasta çocuk alınmamaktadır.

Randevular bizzat tarafımdan verilmekte olup, yarım gün sadece sağlıklı ve aşı takibi olan bebekler alınmaktadır. Randevular 60-90 dk aralıklarla verilmekte, bebek ve yakınlarının ofiste karşılaşmaları engellenmektedir.

Hasta çocuklar sağlam çocuk muayenesi bittikten sonra, gerekli önlemler alınarak, bahçe girişinden özel odaya alınmaktadır. Bu odanın sağlıklı çocuk bekleme ve muayene odası ile tamamen ilişkisi kesilmiştir. Hasta çıktıktan sonra tüm muayene ekipmanı dezenfekte edilmektedir ve 90 dakika dan önce yeni hasta alınmamaktadır.

Bu ortamda evden çıkamayan tüm hastalarıma telefon ve WhatsApp yolu ile hizmet vermek vatandaşlık görevimdir. Lütfen bunun için hiç bir kuşkunuz ve çekinceniz olmasın.

Randevu için de beni cep telefonumdan aramanızı rica ederim.

Sağlıklı, salgınsız günlerde buluşmak üzere...

+90532 274 30 44

DEĞERLENDİR
TOPLAM 6 OY
PAYLAŞ
SORU SOR
Çocuk Doktoru İletişim Formu

Lütfen form alanlarını giriniz.

Bilgileriniz gizli tutulmaktadır.

Dr. Ertuğrul GülerDr. Ertuğrul GülerÇocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı
0312 446 2525